Uczymy z miłości do tańca

W Szkole Tańca Kurzak i Zamorski pracują profesjonalni instruktorzy i trenerzy, którzy są do Państwa dyspozycji i chcą przekazać swoją wiedzę w rzetelny sposób na swoich zajęciach. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami naszej kadry dydaktycznej, którą tworzą wspaniali ludzie z pasją di tańca. Przedstawiamy Wam dorobek i doświadczenie naszych instruktorów i trenerów tańca.

KAZIMIERZ KURZAK

Dyplomowany instruktor tańca

Sędzia Federacji Tańca Sportowego kat. I

Sędzia World Dance Sport Federation

W swojej karierze trenerskiej wychował wiele pokoleń tancerzy i trenerów tańca. Posiada dyplom Instruktora Tańca wydany przez Ministerstwo Kultury i Sztuki


MONIKA ZAMORSKA

Dyplomowana instruktor tańca

Sędzia Federacji Tańca Sportowego kat. I

Sędzia World Dance Sport Federation

W swojej karierze tanecznej zdobył najwyższą klasę taneczną S

w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Był finalistą Mistrzostw Polski Par Zawodowych w 10 tańcach. Posiada dyplom Instruktora Tańca wydany przez Ministerstwo Kultury i Sztuki


PIOTR ZAMORSKI

Dyplomowany instruktor tańca

Trener I klasy w Tańcu Sportowym

Sędzia Federacji Tańca Sportowego kat. I

Sędzia World Dance Sport Federation

​W swojej karierze tanecznej zdobyła najwyższą klasę taneczną S w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Była finalistką Mistrzostw Polski Par Zawodowych w 10 tańcach. Posiada dyplom Instruktora Tańca wydany przez Ministerstwo Kultury i Sztuki, oraz dyplom Trenera I klasy w Tańcu Sportowym wydany przez Ministerstwo Sportu i Rekreacji


GABRIELA KRAUZE

Instruktorka form tańca nowoczesnego


MAGDALENA SAJKO

Instruktorka Flamenco, Burlesque, High Heels

Magdalena jest oświadczonym instruktorem tańca flamenco i klasyki hiszpańskiej. Posiada praktykę prowadzenia zajęć zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi.

Swoje umiejętności zdobywała i wciąż doskonali uczestnicząc w zajęciach i warsztatach prowadzonych przez wybitnych tancerzy flamenco z Hiszpani i Niemiec: Belen Maya (solistka w scenie tańca bulerias z filmu Carlosa Saury „Flamenco”), Natalia Ferrandiz, Irene Alvarez, Ana Maria Amahi, Miquelete, Marta Robles i inni.

Ma na swoim koncie liczne występy solowe i zespołowe na terenie Dolnego Śląska, między innymi: Filharmonia Dolnośląska, Sala Koncertowa Telewizji Wrocław: Festiwal „Sztuka łączy pokolenia – inspiracje flamenco”, Bolesławiecki festiwal: „Od Hiszpanii po Orient”, Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze, Muszla Koncertowa w Cieplicach Zdroju.

W czerwcu 2016 r. tańczyła z zespołem Manuela Segovii „Iberica de Danza Company” w widowisku operowym „Carmen – Zarzuela Show”, które było najważniejszym wydarzeniem kulturalnym w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Tańczyła tam obok takich gwiazd scen operowych jak Kate Aldrich czy Victor Campos Leal.


JAROSŁAW JÓZEFCZYK

Instruktor Baletu

Absolwent Szkoły Baletowej w Poznaniu. Wieloletni tancerz baletu w Operze Wrocławskiej. Brał udział w wielu projektach Opery Wrocławskiej i Teatru Tańca. Jest doświadczonym pedagogiem z dziedziny tańca. Pracuje od wielu lat z dziećmi i młodzieżą we Wrocławiu, Jeleniej Górze i w placówkach kultury na Dolnym Śląsku.